طراحی اپلیکیشن موبایل ورزشی , طراحی اپلیکیشن باشگاه های ورزشی و کلوپ های ورزشی

با توجه به گستردگی استفاده کنندگان تلفن های هوشمند در ایران کاملا معقول است که بخواهید برای باشگاه تان یک اپلیکیشن موبایل سفارش دهید تا از طریق این اپلیکیشن بتوانید اطلاعاتی مثل مشخصات باشگاه (آدرس- شماره تماس)، نام مربیان، ساعات کاری سانس بانوان و آقایان، اعلام سانس ها و غیره را به اطلاع کاربران برسانید.

علاوه بر محتوای متنی، شما می توانید عکس هایی از باشگاه و سالن های تمرین و تجهیزات خود را در گالری تصاویرتان به نمایش بگذارید تا ورزشکارانی که به باشگاه شما سر نزده اند و به دنبال باشگاه مورد نظر خود هستند  بتوانند در بین صدها اپ موبایل باشگاه های ورزشی دیگر شما را ببینند و انتخاب کنند. همچنین می توانید پیشنهادات ویژه، تخفیف ها، رویداد ها و اخبار باشگاه را از طریق اپلیکیشن اندروید باشگاه ورزشی تان به سرعت به گوش کاربران برسانید.
مدیران باشگاه ها علاوه بر معرفی باشگاه خود می توانند به معرفی رشته های ورزشی خود بپردازند و اطلاعات مفیدی درباره آن به اطلاع عموم برسانند. اغلب مردم برای انتخاب یک رشته ورزشی به اطلاعاتی در مورد آن رشته نیاز دارند یا ورزشکاران به دنبال یادگرفتن نکات جدیدی درباره رشته ورزشی خود هستند پس شما با دادن این اطلاعات می توانید به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان جدید و آتی خود باشید.
گسترش روزافزون تکنولوژی و اینترنت و استفاده روزانه افراد از این فرآیند باعث شده بسیاری از مردم جهان برای اطلاع از اخبار بروز دنیا بخصوص اخبار ورزشی با جستجو در اینترنت به مطلب مورد نظر در کمتر از چند ثانیه دست پیدا کنند و رفته رفته نشریات کاغذی جای خود را به نشریات اینترنتی و الکترونیکی دهند و کمتر هزینه ای برای چاپ و نشر روزنامه صرف شود . همیشه یکی از پر طرفدارترین موضوعات در بین نشریات ، موضوعات ورزشی خصوصا ورزش پرطرفدار فوتبال می باشد . با توجه به گستردگی استفاده تمامی اقشار جامعه از گوشی های هوشمند و تلفن همراه با سیستم عامل اندروید ، طراحی اپلیکیشن ورزشی بهترین ایده برای دستیابی مردم به اخبار به روز ورزشی ، مکان و زمان برگزاری بازی های ورزشی ، اطلاع از نتایج مسابقات ورزشی ، آگاهی از وضعیت تیم ها و ورزشکاران و … است که مردم همه روزه در جستجوی آن هستند .

 

اهداف طراحی اپلیکیشن ورزشی:

معرفی کامل رشته ورزشی و توضیحاتی مربوط به تاریخچه ، تا آموزش کامل آن به صورت آنلاین
معرفی باشگاه های ورزشی برای مخاطبان
زمان و مکان برگزاری مسابقات ورزشی و غیره 
دریافت آنلاین نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به لیگهای داخلی و خارجی
ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان
آشنایی بازدید کنندگان سایت با اعضا و تیم های باشگاه
ارسال خبرنامه به کاربران

درباره ما
نمایش موقعیت روی نقشه گوگل
ایجاد و نمایش صفحات متنی جهت اطلاعات باشگاه، سانس ها، برنامه مربیان، اخبار مسابقات و …
نمایش گالری تصاویر
بخش پرسش و پاسخ ، اعلام نظرات و تماس با ما
و… است .