طراحی اپلیکیشن آژانس مسافرتی,طراحی اپلیکیشن آژانس گردشگری

امروزه صنعت توریسم یکی از پردرآمدترین صنایع در کشور شده است که کسب و کارهای مختلفی از دل آن بیرون آمده اند. یکی از عمده ترین کانالهای توریسم فروش بلیط و تورهای مسافرتی است که در سالهای اخیر با استقبال زیاد ایرانیان مواجه شده است. شرکتهای مختلفی در این زمینه ورود پیدا کرده و خدمات خود را به صورت انبوه در سطح کشور سرویس دهی می کنند که یکی از متداول ترین این روشها، خدمات آنلاین می باشد که امروزه با توجه به گسترش گوشی های هوشمند به راحتی می توان به مشتریان دسترسی داشت و اطلاعات گردشگری جذاب و قیمتهای چارتری و لحظه ای تورها و بلیط را به اطلاع آنها رساند تا بیشترین بازدهی و کمترین هزینه ها را در پی داشته باشید.

 

برخی از قابلیت‌ها اپلیکیشن های گردشگری

معرفی تور
شما قادر خواهید بود، انواع تورهای مورد نظر خودتان را به مخاطبین خود معرفی نمایید. تا آنها نیز در صورت تمایل تور مورد علاقه خود را رزرو کنند.

خرید بلیط
شما می‌توانید قابلیت خرید بلیط را از داخل نرم‌افزار اختصاصی خودتان برای مشتریان خود ایجاد نمایید تا مخاطبین شما بتوانند به راحتی بلیط مورد نظر خودشان را دریافت نمایند.

رزرو هتل
یکی از دغدغه‌های مسافرین، رزرو هتل پیش از مسافرت است. با قرار دادن این امکان در نرم‌افزار خود، به مسافرین امکان رزرو هتل فقط با یک کلیک ساده را بدهید.

آب و هوا
اطلاع‌رسانی در مورد آب و هوا، می‌توان کمک بسیار خوبی برای انتخاب زمان مسافرت و یا انتخاب تجهیزات مناسب و برنامه‌ریزی دقیق‌تر سفر خواهد بود.

سلامت در سفر
سامانه بلوط، مطالب مفیدی در مورد سلامت در سفر و روش‌های صحیح مسافرت و … را در بسته و محصول اختصاصی شما قرار خواهد داد تا مخاطبین شما بتوانند از نرم‌افزار شما به عنوان مرجع سفر خود استفاده نمایند.

ابزارهای جانبی
یکی از مهمترین نیاز‌های مسافرین، نیاز به داشتن نقشه، قطب‌نما، قبله‌نما و … است که سامانه بلوط در صورت نیاز شما، قادر خواهد بود ابزارهای مفیدی را در نرم‌افزار اختصاصی شما قرار دهد تا بتوانید نرم‌افزاری سودمند و کاربردی داشته باشید.