طراحی اپلیکیشن شرکتی ویژه شرکت ها و موسسات :

با داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای و شیک علاوه بر ارتقا پرستیژ کاری ، جلب نظر مخاطبان و ارتباط هرچه نزدیک تر با آن ها از سایر مزایای طراحی اپلیکیشن شرکت نیز برخوردار خواهند شد.

ارتباط مستقیم و بدون واسطه با بازار هدف ، دیده شدن بیش تر و پشتیبانی مخاطبان از ویژگی های مهم یک برنامه موبایل شرکتی است. از طرفی در طراحی اپلیکیشن شرکتی دیزاین و زیبایی برنامه که در حقیقت ویترین و شعبه مجازی شرکت شماست بسیار حایز اهمیت می باشد. با اینکه ساخت اپلیکیشن ها هزینه زیادی ندارد اما در نگاه داشتن و جذب مخاطبان بسیار مهم و حیاتی بوده و به نوعی یکی از بهترین روش های مشتری مداری به حساب می آید. ضمنا از سال گذشته داشتن اپلیکیشن اندروید امتیاز مثبت در رتبه و سئو سایت شما می باشد که جایگاه بالاتر در گوگل را بهمراه خواهد داشت. هزینه یکباره و منطقی با پشتیبانی قوی شما یکی از مزایای شرکت صنعت همراه آراد است. طراحی اپلیکیشن شرکتی در مجموعه با تماما با پنل مدیریتی داینامیک همراه می باشد که در هر زمان به تغییر کلیه بخش های برنامه و بروزرسانی دسترسی خواهید داشت.

اپلیکیشن شرکت ها عموما بخش های زیر را دارند :

۱٫ بخش معرفی محصولات یا خدمات تفکیک شده و چند سطحی با پنل مدیریت
۲٫ گالری نمونه کارها با پنل قابل مدیریت و رزومه کاری
۳٫ خبرنامه
۴٫ پنل ارسال نوتیفیکیشن های اطلاع رسانی
۵٫ بخش اطلاعات تماس و پشتیبانی ( ارتباط با ما)
۶٫ بخش مقالات و اطلاعات کاربردی
۸٫ بخش درباره ما (معرفی مجموعه شما)
۹٫ امکان مسیر یابی از هر مکان به سمت دفتر کار و یا شرکت شما ( آفلاین و آنلاین)
۱۰٫ طراحی اختصاصی رابط کاربری
۱۱٫ پنل ورود مشترکان به برنامه و عضویت و امکان ارسال پرسش و پاسخ بصورت آنلاین
۱۲٫ نظر سنجی یا نمایش نمودار پاسخ ها به کاربران و گزارشات مدیریتی
۱۳٫ انتقاد و پیشنهادات
۱۴٫ طراحی اختصاصی مطابق با آخرین تکنولوژی اندروید به منظور بهینه سازی حجم؛ سرعت کارکرد؛ صحت اجرا بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی

چنانچه هر مورد دیگری نیز مدنظر شما باشد و یا هر یک از موارد بالا را نخواهید کدنویسی موردنظر انجام خواهد شد. طراحی اپلیکیشن شرکتی توسط ما بصورت کاملا اختصاصی با پشتیبانی ۱۸ ماهه ، آموزش کامل کار با پنل مدیریت و کدنویسی اختصاصی می باشد. نرم افزار طراحی اپلیکیشن اندروید مورد استفاده اندروید استودیو و با زبان جاوا و برای سیستم عامل IOS سوییفت می باشد.