با اپلیکیشن اندروید یا iOS اختصاصی فروشگاه اینترنتی خود ، فروش را چند برابر کنید!

طراحی اپلیکیشن فروشگاه

در فروش اینترنتی تجربه کاربری و رابط کاربری نقش مهمی را در فروش ایفا می کند

ما برای اپلیکیشن اندروید فروشگاه بهترین کیفیت تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید برای موبایل جهت ساخت برنامه اندرویدی فروشگاهی آنلاین در پکیج فروش ویژه طراحی نرم افزار موبایل به صورت محدود ارائه می گردد. با همه گیری موبایل های اندرویدی و آیفون و فروشگاه های آنلاین نیاز به ساخت طراحی اپلیکیشن فروشگاه آنلاین همه روزه رو به افزایش است.

آیا می دانید طبق آمار ها، تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۹۰% از استفاده از اینترنت از طریق موبایل ، تبلت، و دستگاه های هوشمند (Smart Devices) انجام می پذرید؟ اگر می خواهید تجارت الکترونیک خود را از بستر موبایل ها شروع کنید و یا ادامه دهید الان بهترین زمان برای راه اندازی یک فروشگاه موبایلی برای معرفی و فروش محصولات بر بستر دستگاه های هوشمند اندروید، آیفون (ios-ای او اس) می باشد.

چرا اپلیکیشن فروشگاه؟

ما فقط به چند نکته جزیی را به شما یا آور می شویم

به این نکته توجه کنید که تا سال ۲۰۲۰ حدود ۹۰% استفاده از اینترنت از طریق موبایل ها خواهد بود.
از طرفی دیگر مطابق آمارهای رسمی بانک مرکزی، میزان فروش اینترنتی در ایران تا به حال حدود ۵۰۰ بیلیون ریال بوده است.
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که قصد خرید جنسی را داشته باشید ولی از فروشگاه نزدیکنر به خود خرید کرده اید. پس در فروش همیشه برد با کسی است که فرایند خرید را برای مشتریانش آسوده کرده باشد.

حالا تصور کنید که گوشی شما در دستتان است و میخواهید خریدی را انجام دهید و ۲ فروشگاه آنلاین خوب را می شناسید. یکی فقط وبسایت دارید و دیگری اپلیکیشن فروشگاهش روی گوشی یا تبلت شما نصب است.

ترجیح می دهید مرورگر موبایل یا تبلت را باز کنید و خرید را به سختی از طریق وبسایت انجام دهید یا به سادگی و چند انتخاب ساده و با سرعت و لذت خریدتان را از اپلیکیشن فروشگاه با طراحی و برنامه نویسی مخصوص موبایل انجام دهید؟

زمان و انرژی خود را ذخیره کنید

با پنل مدیریتی فدرتمند اپلیکیشن فروشگاهی، و طراحی مناسب، میزان فروش خود را کنترل کنید. سفارش های موفق، پرداخت شده، پرداخت نشده و سفارش های تکمیل شده را مشخص کنید.
دسته بندی های مختلف را به صورت نامحدود ایجاد کنید
کالاها را به صورت نامحدود ایجاد، ویرایش، حذف کنید
میزان فروش را حرفه ای کنترل کنید
به سادگی گزارش گیری های مختلف انجام دهید
برای کالاها موجودی مشخص کنید و موجودی ها را بررسی کنید
از اپلیکیشن طراحی شده اندروید و (ios | iphone) و پنل لذت ببرید

امکانات اپلیکیشن فروشگاهی اندروید آیفون ios

طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید آیفون ios به شکلی انجام شده است که تمامی موارد مورد نیاز برای انجام موفقیت آمیز یک خرید آنلاین را داشته باشید. همچنین شما می توانید از محصول طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید آیفون ios جهت نمایش محصولاتتان را داشته باشید. یعنی نیازی به این نیست که حتما شما جنسی برای فروش داشته باشید، از دیگر قابلیت های این محصول طراحی اپلیکیشن فروشگاه اندروید آیفون ios خرید آفلاین محصولات می باشد. یعنی کاربران در صورت عدم امکان پرداخت آنلاین می توانند به صورت آفلاین پرداختشان را انجام دهند. به این صورت که اطلاعات پرداختی آنها در پنل مدیریتی اپلیکیشن فروشگاه ثبت شده و مدیریت می تواند از طریق پنل مدیریت ادامه سفارش را پیگیری نماید. این ویژگی مناسب برای فروشگاه هایی است که می خواهند محصول خود را به صورت غیر آنلاین به فروش برسانند.