طراحی اپلیکیشن پزشکی,سفارش طراحی اپلیکیشن برای پزشکان,اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی برای پزشکان، داروخانه ها و مراکز درمانی، تسهیل کنندۀ بسیاری از روند درمانی بیماران خواهد بود. امروزه بسیاری از افراد نیازهای درمانی و اطلاعات پزشکی مورد نیاز خود را از طریق جستجو در اینترنت بدست می آورند، طراحی اپلیکیشن پزشکی و حضور در اینترنت موجب رونق کسب و کار شده است. در واقع اپلیکیشن پزشکی مانند یک مطب مجازی است که پزشک می تواند توسط آن با بیماران در ارتباط باشد و اخبار یا اطلاعاتی را در قالب مقاله و مطلب برای اطلاع عموم قرار دهد و اطلاعات مفید را به بیماران منتقل کند. اطلاعاتی همچون اطلاعات تماس، رزرو انلاین، شرایط پرداخت انلاین، بخش نظرسنجی و… درصورت تمایل می توان در این بخش به معرفی ونمایش تجهیزات شما با عکسهای خوش رنگ و جذاب پرداخت حتی بخشی را بعنوان بخش اخبار و مقالات به روز دنیا که در ارتباط با رشته کاری شماست درنظر گرفت ومشتریان جدید را جذب کرد.

طراحی اپلیکیشن پزشکی,اپلیکیشن برای مطب ها و بیمارستان ها

نکته ی مهم بعد از آوردن کاربران جدید به اپلیکیشن و همچنین برای کاربران قدیمی و یا مشتریان، نگه داشتن آنها برای می باشد. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت اپلیکیشن و کارایی، اصلی ترین مسائلی است که توسط تیم ما برای طراحی اپلیکیشن پزشکی انجام می گردد. برخی از ماژول ها و دیگر امکانات طراحی اپلیکیشن پزشکی توسط تیم آریا، نظرسنجی و بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی، بخش مدیران و سطح دسترسی آنها، نمایش لینک صفحات پزشک در شبکه های اجتماعی، امکان نمایش ویدئو، جستجوی پیشرفته و هوشمند، امکان تعریف اسلاید شو، امکان معرفی خدمات شما در فضای اینترنت، مشهورتر شدن شما در فضای مجازی، بالا رفتن تعداد بیماران، پنل مدیریتی پزشک، استفاده از سیستم هوشمند در تکمیل فرم ها و … از جمله اهدافی است که می توان در طراحی اپلیکیشن پزشکی به آن رسید.

اگر قصد دارید فکری برای آپدیت کردن فعالیت های خود کنید، طراحی اپلیکیشن پزشکی از تخصص های ویژه ماست. شما می توانید با کمترین هزینه صاحب زیباترین اپلیکیشن برای خود شوید و از هم اکنون همانند همکارانتان یک اپلیکیشن منحصر به فرد داشته باشید.

امروزه کاربران فضای مجازی که تعداد کمی هم نیستند برای همه امور زندگیشان، حتی بیماری و درمان آن در فضای مجازی و اپلیکیشن ها بدنبال پیدا کردن جواب سوالات خود هستند. بنابراین حضور پزشکان در این فضاها برای پاسخ به سوالات کاربران ضروری است. پزشکان علاوه بر پاسخ به سوالات کاربران، با معرفی تخصص خود می توانند پیدا کردن پزشک متخصص و نیز انتخاب پزشک مورد نظر در بین تعداد زیادی از پزشکان را برای کاربران راحتتر کنند چون کاربران به راحتی و ۲۴ ساعته می توانند به اینترنت و اپ پزشکان مراجعه کنند و اطلاعات آنها را راحت و سریع بدست آورند. به علاوه پزشکان با استفاده از اپ موبایل ویژه مطب خود، می توانند با بیماران خود در ارتباط باشند و خدمات خود را از طریق اپ اندروید یا آی او اس به اطلاع کاربران برسانند. امکان رزرو آنلاین هم در این اپلیکیشن درنظر گرفته شده که کار رزرو نوبت را بسیار راحت کرده است.

انواع اپلیکیشن در حوزۀ پزشکی

اپلیکیشن برای کیلینیک ها

اپلیکیشن برای پزشکان

اپلیکیشن برای دندانپزشکان

اپلیکیشن برای ارتوپدی ها

اپلیکیشن برای انواع آزمایشگاه های تشخیص طبی

اپلیکیشن برای فروشگاه های لوازم پزشکی

اپلیکیشن برای سایر مشاغل پزشکی

پکیج پیشنهادی ما برای طراحی و ساخت اپلیکیشن پزشکان شامل امکانات زیر می باشد که برای کلیه ی کیلینک ها، مطب ها و غیره قابل تنظیم است:

امکانات اپ اندروید کیلینیک پزشکی
– دسته بندی و نمایش کلیه پزشکان کیلینیک بر اساس تخصص
– نمایش مشخصات کامل هر پزشک (نام و نام خانوادگی – هزینه ویزیت-آدرس-امتیاز کاربران به هر پزشک)
– تماس با ما
– ارتباط با ما

امکانات موجود در صفحه ی مرتبط با هر پزشک کلینیک، کاملا منطبق با پکیج امکانات اپلیکیشن های پزشکی و پزشکان است. جهت استفاده از امکاناتی بیش از پیکج اعلام شده، با پرداخت هزینه، افزودن آن به اپ شما امکان پذیر است.

امکانات اپلیکیشن های پزشکی و پزشکان

– نمایش عکس مطب پزشک
– نمایش کامل پروفایل پزشک
– نمایش خدمات و تخصص بصورت متنی
– رزرو نوبت
– نمایش کلیه ی پیامهای کاربران برای پزشک در صفحه هر پزشک
– نمایش محل مطب روی نقشه گوگل
– ثبت نام کاربری
– پروفایل کاربری
– نمایش امتیاز کاربران به پزشک
– آدرس کلینیک
– تماس با ما
– درباره ما