طراحی اپلیکیشن رستوران,طراحی اپلیکیشن فست فود,طراحی اپلیکیشن کافی شاپ

هدف از ساخت اپلیکیشن برای رستوران ها ، فست فود ها و کافی شاپ ها به جهت دسترسی راحت مشتری ها به منوهای غذایی ، قیمتها ، سفارش و پرداخت آنلاین ، منوی دسر و .. خواهد بود .
با همراه داشتن این اپلیکیشن در هرمکان ، مشتری قادر به سفارش غذا و پرداخت آنلاین میباشد و میتواند بدون مراجعه حضوری و دوری از ترافیک و کمبود وقت ، غذای خود را در هرمکان تحویل بگیرد.با هزیه مختصر و تهیه چنین اپلیکیشنی برای رستوران خود ، میتوانید به کسب و کار خود رونق زیادی ببخشید و رستوران خود را با دنبای امروزی وفق دهید .

 

طراحی اپلیکیشن اندروید برای رستوران,طراحی اپلیکیشن اندروید برای فست فود ها,طراحی اپلیکیشن اندروید برای آشپزخانه های مرکزی

یکی از نکات مهم برای رستوران‌ها ایجاد مشتریان وفادار و دائمی است. این مشتریان پس از اینکه اطمینان خود را نسبت به رستوران شما بدست آوردند، نه تنها مشتریان دائمی شما خواهند شد بلکه مشتریان جدیدی را نیز برای رستوران شما معرفی خواهند کرد که آن‌ها نیز می‌توانند مجدداً به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند. یکی از راه‌هایی که می‌توانید ارتباطی مستمر و دائمی با مشتریان خود داشته باشید، استفاده از بسترهای فضاهای مجازی است. با استفاده از محصول رستوران ، شما صاحب نرم‌افزار اختصاصی خودتان در فضای مجازی خواهید بود که با استفاده از قابلیت‌های فراوانی که به شما می‌دهد، قادر خواهید بود ارتباط رایگان، دائمی و صمیمی با مشتریانتان داشته باشید. همچنین می‌توانید مشتریان خود را از انواع خدمات آنلاین و آفلاین که توسط سامانه ما در نرم‌افزار اختصاصی شما قرار داده می‌شود، بهره‌مند سازید.

برخی قابلیت های طراحی اپلیکیشن برای کافی شاپ ها و رستوران ها و غذاخوری ها و آشپزخانه های مرکزی

ارئه منو
شما می‌توانید منوی غذای خود را به صورت دائمی در اختیار مشتریانتان قرار دهید. همچنین قادر خواهید بود همیشه لیست غذاها و قیمت‌ها را به آسانی به روز کنید.

ارتباطی دائمی
با استفاده از این محصول، همیشه می‌توانید ارتباطی دائمی و رایگان با مشتریان خود داشته باشید و در مناسبت‌های مختلف پیغام‌های تبریک و دعوت به رستوران خود را داشته باشید.

مشتری بیشتر
همیشه ارتباط خوب و مؤثر با مشتریان، نه تنها آنها را به مشتریان وفادار تبدیل می‌کند بلکه باعث می‌شود آنها نیز خدمات شما را به افراد دیگر نیز معرفی کنند و مشتریان بیشتری برای شما بوجود آورد.

سفارش غذا
با استفاده از قابلیت‌های ویژه اپلیکیشن، مشتریان شما قادر خواهند بود، انواع سفارشات خود را فقط با چند انتخاب ساده در گوشی خودشان انجام دهند و حتی وجه سفارش خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند.

معرفی رستوران
معرفی کامل رستوران شما به همراه جزئیات

مدیریت رستوران
معرفی مدیریت رستوران به همراه تصویر

منوی غذا
ارائه منوی غذای رستوران

تغییرات در منو
به روزرسانی منوی غذا

اعلام قیمت‌ها
اعلام قیمت های مربوط به منو

تغییر قیمت‌ها
به روزرسانی لیست قیمت ها

منوی سرآشپز
منوی مخصوص سرآشپز

سفارش غذا
قابلیت ارسال سفارش غذا از داخل نرم‌افزار

رزرو میز
قابلیت رزرو میز

معرفی شعب
معرفی شعب و نمایندگی‌های رستوران شما

مشترکین
قابلیت پذیرش مشترک از داخل نرم‌افزار

تلفن‌های تماس
تلفن های تماس رستوران

گالری تصاویر
گالری از تصاویر داخل رستوران

سرویس‌های ویژه
معرفی امکانات و ویژگی های شاخص ارائه شده

انتشار نرم‌افزار
قابلیت ارسال نرم‌افزار از طریق بلوتوث

تماس مستقیم
امکان تماس با رستوران از داخل نرم‌افزار

اتصال به وب‌سایت شما
اتصال به وب سایت رستوران

اتصال به شبکه‌های اجتماعی
اتصال با شبکه‌های اجتماعی شما

سؤالات متداول
سؤالات متداول در مورد انواع غذاها

اخبار
اطلاع رسانی و اخبار

مقالات مفید
درج مقالات مفید با قابلیت به روزرسانی

ارتباط با ما
معرفی شبکه‌های ارتباطی با هتل شما

تماس با ما
معرفی روش‌های تماس از جمله تلفن، ایمیل و …

سامانه پیامکی
اتصال به سامانه پیامکی شما