طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

شما یک مربی ورزش هستید یا صاحب یک باشگاه ورزشی؟ آیا تصمیم دارید که باشگاه خود را در محیط آنلاین هم تبلیغ کنید؟ می دانید که میل به ورزش و ورزش کردن افراد آنلاین و غیر آنلاین نمی شناسد. بنابراین اگر به دنبال جذب افراد آنلاین هستید، ما پر اطمینان ترین راه یعنی استفاده از وب سایت را به شما پیشنهاد می کنیم.
حتما از تبلیغات پر سر و صدا و یا منظم و تاثیرگذار بسیاری از اهالی ورزش در سایت ها و تبلیغاتشان در اینستاگرام و تلگرام اطلاع دارید.  این افراد هر روز در حال صحبت از حال و هوای ورزش، ترغیب مردم و خصوصا مشتریان به خرید هستند و اتفاقا مشتریان زیادی را از این طریق جذب می کنند. مشابه همین اتفاق در وب سایت ها هم اتفاق می افتد. چه بسیارند افرادی که برای یک موضوع خاصی با یک وب سایت روبرو می شوند و از آن پس جزء بازدیدکنندگان اصلی آن وب سایت می شوند.
اما افراد موفقی که تنها از طریق رسانه های اجتماعی به بازاریابی باشگاه خود می پردازند، از عمر کوتاه رسانه های اجتماعی غافل شده اند، در حالیکه همان افراد می توانند همزمان با بازاریابی از طریق فضای مجازی، به تکمیل وب سایت خود و بازاریابی از طریق وب سایت نیز بپردازند.
اینجاست که به اهمیت بازاریابی از طریق طراحی وب سایت باشگاه ورزشی پی می بریم.
ما با توجه به تجربه طولانی مدت خود در زمینه طراحی وب سایت، در ادامه به بررسی سایت باشگاه ورزشی و خصوصیاتی که چنین وب سایت هایی داشته باشند می پردازیم.

مهم ترین قسمت در طراحی وب سایت باشگاه ورزشی

در طراحی یک وب سایت باشگاه ورزشی بایستی به نکات زیر دقت کنید:
در طراحی یک وب سایت باشگاه ورزشی اولین موضوع اهمیت وجود شماره تلفن ها و آدرس دقیق است و وجود یک Call to action جهت دعوت مشتری به تماس و برقراری ارتباط بسیار ضروری می باشد.
مورد مهم دیگر این است که خود و باشگاه ورزشی تان را بطور دقیق در وب سایت معرفی کنید و افراد را ترغیب کنید تا از مجموعه و باشگاه شما دیدن کنند. در این قسمت می توانید از رشته های ورزشی متنوعی که در باشگاه شما تدریس می شوند صحبت کنید، می توانید از اساتید مختلف باشگاه تان و روزهایی که در باشگاه حضور دارند صحبت کنید.
در این زمینه حتی می توانید از دستگاه های پیشرفته ای که در باشگاه شما وجود دارد صحبت کنید تا مشتران تان آگاه شوند که شما در زمینه های فوق الذکر بسیار  حرفه ای هستید.
مشتریان بالقوه آنلاین را با استفاده از شرایط و تخفیفات خاص تشویق کنید تا بصورت آنلاین در دوره های شما ثبت نام نمایند، این کار می شود بازدید وب سایت شما و در نهایت حتی سود شما افزایش یابد.
یک پیشنهاد مهم دیگر استفاده از کانتنت و محتوا در مورد رشته های مختلف ورزشی است. سعی کنید طی مقالات مختلف رشته های ورزشی مختلف را معرفی کنید، اینکه آن رشته ورزشی برای چه افرادی بهتر است و یا چه فایده ای دارد.
حتی رشته های ورزشی که در باشگاه ورزشی شما وجود ندارند را نیز معرفی کنید، این کار شما را به عنوان یک منبع آگاه در این زمینه معرفی می کند و افراد بهتر و بیشتر به شما اعتماد می کنند.

مزیت داشتن یک وب سایت باشگاه ورزشی

ایجاد دید کلی نسبت به آن باشگاه ورزشی و معرفی کامل باشگاه ورزشی
نمایش رزومه عقد قرارداد با شرکتها و سازمانهای بزرگ- جهت افزایش درآمد
معرفی کامل انواع رشته های ورزشی برای سلیقه های مختلف و جهت جلب اعتماد
امکان ایجاد صفحه ای جهت معرفی اساتید باشگاه، زمان های حضور آنها و رشته های ورزشی مورد نظر آنها
امکان ارسال نظر کاربران نسبت به مقالات، رزومه اساتید مختلف
امکان ثبت و نمایش عکس های ۳۶۰ در جه و پانورما از داخل باشگاه
امکان انتشار تصویرتان در رسانه های اجتماعی
داشتن قسمت درباره ما و نمایش آن به مشتریان بالقوه
نمایش قسمت تماس با ما

امکانات پیش فرض طراحی سایت باشگاه ورزشی

بخش اسلایدر در بالای صفحات با طراحی ویژه
بخش گالری تصاویر و گالری تصاویر پیشرفته
بخش گالری فیلم
امکان ایجاد دسته بندی در هریک از رشته های ورزشی
امکان ایجاد صفحه جداگانه برای هریک از اساتید و معرفی آنها و امکان نظر دهی و پرسش و پاسخ در مورد هر استاد
نمایش محل و آدرس شما در نقشه گوگل
امکان به اشتراک گذاری پستها و عکس ها روی رسانه های اجتماعی
برنامه نویسی مبتنی بر سئو سایت
مشاوره کلمات کلیدی و بهبود سئو
قابلیت انتشار اخبار و اطلاعیه ها
قابلیت انتشار خبرنامه
قسمت نظرسنجی
قسمت پرسش و پاسخ
اگر شما هم به داشتن یک وب سایت ورزشی فکر می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات مشاوره طراحی سایت فکر برتر استفاده کنید