تلگرام دسکتاپ از سال ۲۰۱۳ برای کامپیوترها وجود داشته است. امروز نسخه‌ی ۱.۰ آن با طراحی جدید و زیبا منتشر شد. جزئیات این آپدیت را در ادامه‌ی مطلب بخوانید.

 

متریال دیزاین یکپارچه، انیمیشن‌های فوق‌العاده و پشتیبانی از تم‌های سفارشی، تلگرام دسکتاپ را به بهترین ابزار گفت‌وگو برای ویندوز، مک و لینوکس تبدیل می‌کند.

ظاهر تلگرام ۱.۰ چنین است:

تم‌های سفارشی

اگر شما دنبال طرحی جایگزین هستید، تلگرام دسکتاپ از تم‌های سفارشی نیز پشتیبانی می‌کند. هر فردی می‌تواند برای تلگرام دسکتاپ تم طراحی کند. برای مثال، این تم رنگ پیام‌های ارسالی را به آبی تغییر می‌دهد:

چه چیز دیگری تلگرام دسکتاپ را بهتر کرده است؟

بهترین مورد درباره‌ی تلگرام دسکتاپ این است که تمامی پیام‌ها با دستگاه‌های شما توسط سرور ابری رمزنگاری‌شده‌ی تلگرام Sync می‌شود. فقط کافیست تا آن را نصب کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. تمامی پیام‌ها، تصاویر، ویدیوها و فایل‌های شما با موبایل خود توسط سرور امن تلگرام Sync می‌شوند.

با استفاده از قابلیت پیش‌نویس‌های ابری، شما می‌توانید نوشتن متنی را در موبایل خود آغاز کنید و ادامه‌ی آن را در دسکتاپ خود بنویسید.

چه کسی امروزه به ایمیل نیاز دارد؟ تلگرام دسکتاپ چندین برابر سریع‌تر بوده و از قابلیت ضمیمه‌ی فایل نیز به خوبی پشتیبانی می‌کند. فقط کافیست تا t.me/username خود را به افرادی که می‌خواهید با شما در ارتباط باشند بدهید.