طراحی سایت بیمه

امروزه هرگونه کسب و کاری که به منظور ارائه محصولات و یا خدمات شکل می گیرد به دلایلی مانند: معرفی به عموم مردم، یافتن بازار هدف، و تبلیغات گسترده به طراحی سایت و پرتال اینترنتی نیاز دارند. شرکت های بیمه نیز از این قاعده مستثنا نبوده و هرکدام از نمایندگی‌های بیمه می‌توانند وبسایتی مختص به خود و کاملا جدا از وبسایت اصلی شرکت بیمه داشته باشند.

امروزه با افزایش نمایندگی های بیمه در سراسر کشور رقابت بین این نمایندگی ها بسیار مشکل میباشد، طراحی سایت برای نمایندگی های بیمه نه تنها به افزایش اعتبار آنها کمک میکند، بلکه باعث افزایش و راحتی فروش خدمات میشود.

در طراحی سایت بیمه و نمایندگی های بیمه مواردی از قبیل: بهینه سازی ( سئو )، رابط کاربری آسان، طراحی گرافیک و امکانات خاص از اهمیت زیادی برخوردار بوده و تاثیر مستقیم در ارتباط با مشتری و فروش میگذارد.

طراحی وبسایت بیمه و نمایندگی های بیمه میتواند دارای بخش های جداگانه برای فروش انواع بیمه، مدیریت مشتریان، معرفی خدمات باشد که خودکار و اتوماتیک بودن تمام این بخش ها به افزایش فروش و مشتری کمک بزرگی خواهد کرد.

برخی از امکانات پیشنهادی:

قرار دادن شبکه های اجتماعی

فرم همکاری و درخواست بیمه

گالری تصاویر

تعرفه های خدمات

نمایش ویدئو

امکان خرید و پرداخت آنلاین بیمه

سیستم ارسال پیامک

جستجوی پیشرفته

صفحه ای برای درج فرم استخدام

بخش اخبار

درج مقالات در سایت بیمه

نمایندگی های بیمه

متقاضیان طراحی سایت شرکت های بیمه، طراحی سایت نمایندگی های بیمه، طراحی وب سایت کارگزاران بیمه و طراحی سایت کارشناسان بیمه میتوانند سایت مورد نظر خود را انتخاب نموده و سفارش دهند.