طراحی سایت آموزشگاه

امروزه طراحی سایت به عنوان یک راه موفق و تضمین شده برای معرفی خدمات ، محصولات و … است . در این میان آموزشگاه های متفاوت علمی و هنری نیز از قافله جا نمانده اند . برای مثال آموزشگاه های رانندگی ، آموزشگاه های کنکور و برگزار کننده کلاس های تقویتی ، آموزشگاه های زبان ، آموزشگاه های شیرینی پزی ، نقاشی ، مدارس و …. اقدام به طراحی سایت آموزشگاه برای موسسه خود نموده اند تا از این طریق به جلب مشتریان بپردازند .

فایده طراحی سایت آموزشگاه :

این یک حقیقت است که افراد برای انتخاب بهترین آموزشگاه مورد نظر خود پرس و جو و تحقیق می کنند و در بسیاری از مواقع با جستجو در اینترنت ، آموزشگاهی را انتخاب می نمایند . بنابر این اگر طراحی سایت آموزشگاه اصولی و قوی باشد ، از مدیریت خوبی برخوردار باشد و در نتایج جستجوی موتورهای جستجو مخصوصا گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد ، می تواند بازدید کنندگان را به ثبت نام در این آموزشگاه تشویق نماید . در زیر لیست برخی امکانات که درهنگام طراحی سایت آموزشی باید مورد توجه قرار گیرد ، آورده شده است .

امکاناتی که  در طراحی سایت آموزشگاه باید به آن ها توجه شود :

۱) معرفی آموزشگاه و تاریخچه ای از آن .
۲) دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
۳) زمانبندی و برنامه برگزاری کلاس ها .
۴) لیست هزینه ثبت نام در دوره های آموزشی گوناگون.
۵) امکان رزرو کلاس و ثبت نام آنلاین از طریق سایت.
۶) معرفی کتاب ها و جزوات
۷) فروش کتب و جزوه ها
۸) امکان دریافت کارت آزمون از طریق سایت .
۹) معرفی اساتید و کادر آموزشی و سوابق مربیان .
۱۰) اخبار آموزشگاه.
۱۱) آدرس شعب و شماره های تماس با آموزشگاه .
۱۲) امکان دریافت نتیجه آزمون ها از طریق وب سایت آموزشگاه
۱۳) بخش نظرسنجی در ارتباط با دوره های برگزار شده . (این بخش به سایر بازدیدکنندگان سایت در تصمیم گیری برای ثبت نام آموزشگاه کمک می نماید.

علاوه بر این ها ، در هنگام طراحی سایت آموزشگاه ، می توان امکان برگزاری دوره های آنلاین را نیز در سایت قرار داد . در این صورت افراد گوناگون در سراسر کشور قادر خواهند بود با پرداخت هزینه مشخصی ، در منزل خود فیلم های آموزشی اساتید را دریافت و مشاهده نمایند .